Mieszanki Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • gotowe
 • wg.oo. KLIMUSZKI

  MIESZANKI OO.A.C.KLIMUSZKO
  „WRÓĆMY DO ZIÓŁ”

  Zioła nie dają 100% uzdrowienia przy zaawansowanej chorobie. Wspomagają i przyspieszają rekonwalescencję.

  Wszystkim, którzy będą korzystać z receptur oo. KLIMUSZKO-„WRÓĆMY DO ZIÓŁ”-przypominamy, że zioła nie są środkiem leczniczym na wszystkie choroby. Nie należy zapominać, że lekarz powinien postawić diagnozę i ustalić sposób leczenia.

 • wg.oo. SROKI

  MIESZANKI OO. GRZEGORZA SROKI

  "Cierpiącym, szukającym zdrowia ten poradnik poświęcam".

  Grzegorz Sroka był franciszkaninem i  jednym z najsłynniejszych polskich zielarzy. Zmarł w 2006 roku w wieku 76 lat. W dzieciństwie chorował na beri-beri, a w czasie wojny na gruźlicę i nerki. Pomógł sobie ziołami i tradycyjnymi kuracjami. Obliczono, że podczas 50 lat swojej działalności udzielił porad ponad pół milionowi ludzi! Opracował wiele wyjątkowych przepisów na mieszanki ziołowe i krople.

 • wg. prof. J. K....

  MIESZANKI JANA MUSZYŃSKIEGO

  Jan Muszyński (1884-1957) był niewątpliwie jednym z największych organizatorów i propagatorów ziołolecznictwa w Polsce. Zanim przybył do Wilna, w latach 1909-1915 pracował w Dorpacie jako inspektor Ogrodu Botanicznego, od 1915 do 1920 roku był zarządcą plantacji ziół w Suchumii na Kaukazie. Od 1923 roku profesor farmakognozji Uniwersytetu Wileńskiego i kierownik Zakładu Farmakognozji; w latach 1937-1939 dyrektor Oddziału Farmaceutycznego.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów